Амбівалентність рейтингування в умовах сучасних господарських трансформацій Г. М. Коломієць, Ю. С. Глушач

За: Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Стаття, складова частинаСтаття, складова частинаМова: українська Тип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
Електронне місцезнаходження та доступ: У: Бізнес Інформ. - 2018. - № 11. - С. 34-41Зведення: У статті доводиться неоднозначна роль рейтингування в механізмі господарських трансформацій як важливого інструменту, що унормовує процес консолідації значних обсягів інформаці та набуває здатності впливати на вибір акторів у здійсненні господарських перетворень. Виокремлено функції рейтингів. Розглянуто особливості експертно-аналітичної процедури рейтингування, на базі яких обґрунтувано можливість навмисного і ненавмисного маніпулювання його результатами, визначено чинники цього процесу. Вибудовано полісистему рейтингів сучасної економіки, представлено нові класифікації рейтингів за змістовною структурою та рівнем узагальнення данних, а також за суб’єктами розробки та кількістю складових.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)

Режим доступу: http://www.business-inform.net/export_pdf/business-inform-2018-11_0-pages-34_41.pdf (дата звернення: 23.01.2019). - Назва з екрана.

У статті доводиться неоднозначна роль рейтингування в механізмі господарських трансформацій як важливого інструменту, що унормовує процес консолідації значних обсягів інформаці та набуває здатності впливати на вибір акторів у здійсненні господарських перетворень. Виокремлено функції рейтингів. Розглянуто особливості експертно-аналітичної процедури рейтингування, на базі яких обґрунтувано можливість навмисного і ненавмисного маніпулювання його результатами, визначено чинники цього процесу. Вибудовано полісистему рейтингів сучасної економіки, представлено нові класифікації рейтингів за змістовною структурою та рівнем узагальнення данних, а також за суб’єктами розробки та кількістю складових.