Інформаційне забезпечення органів влади: досвід роботи бібліотек України Т. Вилегжаніна

За: Вид матеріалу: Стаття, складова частинаСтаття, складова частинаМова: українська Тип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
У: Бібліотечна планета. - 2018. - № 4. - С. 4-6Зведення: Метою цієї статті є розгляд алгоритму бібліотека - владі. Інформаційне забезпечення органів влади є пріоритетним напрямом у діяльності багатьох бібліотек: Дніпропетровська ОУНБ імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія, Центральна бібліотека імені М. Л. Кропивницького ЦБС для дорослих м. Миколаєва та ін. У Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського з 1992 р. діє Служба інформаційно-аналітичного забезпечення (СІАЗ) органів державної влади; наприкінці 1990-х рр. у структурі Національної парламентської бібліотеки України з’явився новий підрозділ - відділ інформаційного забезпечення Верховної Ради України. Але коли у 2016 р. книгозбірню перейменували на Національну бібліотеку України імені Ярослава Мудрого, було розширено її функції як національного закладу.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Нумерування/хронологія Стан Примітки Очікується на дату Штрих-код
Журнал Відділ науково-методичної та проєктної діяльності 2018. - No 4 Доступно БІ3

Метою цієї статті є розгляд алгоритму бібліотека - владі. Інформаційне забезпечення органів влади є пріоритетним напрямом у діяльності багатьох бібліотек: Дніпропетровська ОУНБ імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія, Центральна бібліотека імені М. Л. Кропивницького ЦБС для дорослих м. Миколаєва та ін. У Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського з 1992 р. діє Служба інформаційно-аналітичного забезпечення (СІАЗ) органів державної влади; наприкінці 1990-х рр. у структурі Національної парламентської бібліотеки України з’явився новий підрозділ - відділ інформаційного забезпечення Верховної Ради України. Але коли у 2016 р. книгозбірню перейменували на Національну бібліотеку України імені Ярослава Мудрого, було розширено її функції як національного закладу.