Моделі розрахунку ймовірності банкрутства як метод оцінки фінансового потенціалу підприємства О. С. Хринюк, В. А. Бова

За: Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Стаття, складова частинаСтаття, складова частинаМова: українська Тип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
Електронне місцезнаходження та доступ: У: Ефективна економіка. - 2018. - № 2. -Зведення: У статті розглянуто західну та вітчизняну модель оцінки ймовірності банкрутства. В якості прикладу західної моделі було обрано п`ятифакторну модель Альтмана, в якості зразка вітчизняної – модель Терещенка. Обидві названі моделі ґрунтуються на розрахунку інтегрального показника. Метою застосування розглянутих у статті моделей є визначення фінансової стійкості підприємства для оцінки фінансового потенціалу.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Нумерування/хронологія Стан Примітки Очікується на дату Штрих-код
Журнал Відділ документів технічних та природничих наук (читальний зал) 2018. - No 5 Доступно Н648750 10081958

Режим доступу: http://www.economy.nayka.com.ua/pdf/2_2018/46.pdf (дата звернення: 11.05.2018). - Назва з екрана.

У статті розглянуто західну та вітчизняну модель оцінки ймовірності банкрутства. В якості прикладу західної моделі було обрано п`ятифакторну модель Альтмана, в якості зразка вітчизняної – модель Терещенка. Обидві названі моделі ґрунтуються на розрахунку інтегрального показника. Метою застосування розглянутих у статті моделей є визначення фінансової стійкості підприємства для оцінки фінансового потенціалу.