Особливості використання електронних ресурсів національних бібліотек в умовах воєнного протистояння В. Горовий

За: Вид матеріалу: Стаття, складова частинаСтаття, складова частинаМова: українська Тип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
Електронне місцезнаходження та доступ: У: Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. - 2022. - Вип. 64. - С. 11-27Зведення: У статті розглядається проблема ефективного, збалансованого використання бібліотечних фондів для підготовки тематичної інформації, інформаційно-аналітичної продукції, орієнтованої на замовлення користувачів і корпоративних груп для використання в практичній діяльності, у наукових проектах, у навчальній та практичній роботі. Інформаційні продукти повинні використовувати зміст національних інформаційних ресурсів у порядку їх застосування в практиці громадської діяльності. Це особливо важливо під час інформаційної та «гарячої» фази війни, як це відбувається сьогодні під час російсько-української так званої військової спецоперації. У бібліотечній продукції цього періоду особливого значення набуває використання інформаційних ресурсів, які відображають корінний етноментальний світогляд українського народу.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Нумерування/хронологія Стан Примітки Очікується на дату Штрих-код
Журнал Відділ обслуговування користувачів (читальний зал) 2022. - No 3/9 Доступно ЖІ1 10088697

Режим доступу: http://np.nbuv.gov.ua/doc/npnbuimviv_2022_64_3 (дата звернення: 18.10.2022). - Назва з екрана.

У статті розглядається проблема ефективного, збалансованого використання бібліотечних фондів для підготовки тематичної інформації, інформаційно-аналітичної продукції, орієнтованої на замовлення користувачів і корпоративних груп для використання в практичній діяльності, у наукових проектах, у навчальній та практичній роботі. Інформаційні продукти повинні використовувати зміст національних інформаційних ресурсів у порядку їх застосування в практиці громадської діяльності. Це особливо важливо під час інформаційної та «гарячої» фази війни, як це відбувається сьогодні під час російсько-української так званої військової спецоперації. У бібліотечній продукції цього періоду особливого значення набуває використання інформаційних ресурсів, які відображають корінний етноментальний світогляд українського народу.