Комунікативна складова сучасних зарубіжних бібліотек С. Спіріна

За: Вид матеріалу: Стаття, складова частинаСтаття, складова частинаМова: українська Тип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
Електронне місцезнаходження та доступ: У: Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. - 2019. - Вип. 53. - С. 145-155Зведення: У праці досліджуються особливості комунікативної складової зарубіжних бібліотек у сучасних умовах – з урахуванням розвитку технічних можливостей у суспільному житті, зростаючого попиту населення на інтернет-технології. Наголошується на креативності підходу до сучасної діяльності бібліотечних мереж не лише як центрів надання доступу до друкованих та оцифрованих джерел, а й до своїх платформ для проведення концертних і театральних заходів. Звертається увага на проблеми, що гальмують інтенсивне використання новітніх технологій вітчизняних бібліотек, визначається подальша роль бібліотечних установ як центрів соціальних комунікацій, покликаних активно впливати на соціалізацію читачів, формування та розвиток наукової комунікації.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Нумерування/хронологія Стан Примітки Очікується на дату Штрих-код
Газета Відділ обслуговування користувачів (читальний зал) 2019. - No 232 Доступно ДЕН

Режим доступу: https://doi.org/10.15407/np.53.145 (дата звернення: 01.12.2021). - Назва з екрана.

У праці досліджуються особливості комунікативної складової зарубіжних бібліотек у сучасних умовах – з урахуванням розвитку технічних можливостей у суспільному житті, зростаючого попиту населення на інтернет-технології. Наголошується на креативності підходу до сучасної діяльності бібліотечних мереж не лише як центрів надання доступу до друкованих та оцифрованих джерел, а й до своїх платформ для проведення концертних і театральних заходів. Звертається увага на проблеми, що гальмують інтенсивне використання новітніх технологій вітчизняних бібліотек, визначається подальша роль бібліотечних установ як центрів соціальних комунікацій, покликаних активно впливати на соціалізацію читачів, формування та розвиток наукової комунікації.