Словник труднощів української мови велика або мала літера; географічні назви; назви на позначення релігійних понять; імена та імена по батькові : близько 100000 слів уклад. О. М. Уліщенко ; ред. В. С. Калашник

Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Серія: Словникова скарбничкаПублікація: Х. Співак В. Л. 2010Опис: 928 сТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
ISBN:
  • 9786115140282
Інша класифікація:
  • 81.411.1-4
Електронне місцезнаходження та доступ: Зведення: Словник містить близько 100 000 слів і словосполучень. У ньому подаються відомості про наголошування слів і словоформ, привернуто увагу до особливостей словозміни та написання як слів, так і сталих словосполук. Важливим у словнику є також матеріал зі слововживання, спрямований на розрізнення в мовленні слів-паронімів та семантично близьких, але функціонально відмінних лексичних одиниць. У додатках уміщено матеріал з ономастики (географічні назви, чоловічі та жіночі імена), написання слів з великої літери, а також відомості про назви на позначення релігійних понять. Словник зорієнтований на учнів, учителів, журналістів, редакторів та всіх, хто вивчає українську мову й прагне досягти високого рівня культури мовлення.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ наукової інформації та бібліографії Доступно
Книга, брошура Відділ обслуговування користувачів (читальний зал) Доступно 10078869

Словник містить близько 100 000 слів і словосполучень. У ньому подаються відомості про наголошування слів і словоформ, привернуто увагу до особливостей словозміни та написання як слів, так і сталих словосполук. Важливим у словнику є також матеріал зі слововживання, спрямований на розрізнення в мовленні слів-паронімів та семантично близьких, але функціонально відмінних лексичних одиниць. У додатках уміщено матеріал з ономастики (географічні назви, чоловічі та жіночі імена), написання слів з великої літери, а також відомості про назви на позначення релігійних понять. Словник зорієнтований на учнів, учителів, журналістів, редакторів та всіх, хто вивчає українську мову й прагне досягти високого рівня культури мовлення.