Конкурентоспроможність України в умовах глобалізації О. С. Шнипко; Ін-т економіки та прогнозування НАН України

За: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: К. Ін-т економіки та прогнозування НАН України 2009Опис: 456 сТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
ISBN:
  • 9789660254381
Інша класифікація:
  • 65.9(4УКР)-36
Електронне місцезнаходження та доступ: Зведення: У монографії узагальнено теоретико-методологічні погляди на сутність, чинники й можливості забезпечення конкурентоспроможності країни у період постіндустріальної глобалізації. Проаналізовано досвід зарубіжних країн у регулюванні підвищення національної конкурентоспроможності. Розкрито природу і значення захисних механізмів конкурентоспроможності національних фірм. Розглянуто позиціонування української фірми у світовому конкурентному просторі, виділено ключові чинники, що формують місце вітчизняних підприємств-експортерів у світовій економіці. Досліджено основні складові формування сучасної ресурсної бази конкурентоспроможності. Для науковців, викладачів і студентів ВНЗ, працівників міністерств і відомств, а також для широкого загалу читачів, що цікавляться проблемою конкурентоспроможності економіки.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ зберігання основного фонду Доступно 10187555

У монографії узагальнено теоретико-методологічні погляди на сутність, чинники й можливості забезпечення конкурентоспроможності країни у період постіндустріальної глобалізації. Проаналізовано досвід зарубіжних країн у регулюванні підвищення національної конкурентоспроможності. Розкрито природу і значення захисних механізмів конкурентоспроможності національних фірм. Розглянуто позиціонування української фірми у світовому конкурентному просторі, виділено ключові чинники, що формують місце вітчизняних підприємств-експортерів у світовій економіці. Досліджено основні складові формування сучасної ресурсної бази конкурентоспроможності. Для науковців, викладачів і студентів ВНЗ, працівників міністерств і відомств, а також для широкого загалу читачів, що цікавляться проблемою конкурентоспроможності економіки.