Просторове планування для економічного зростання: аналіз практики та законодавства А. Ф. Ткачук, О. С. Врублевський

За: Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: К. КуПол 2009Опис: 119 сТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
ISBN:
  • 9789662026047
Інша класифікація:
  • 67.9(4УКР)301.143
Електронне місцезнаходження та доступ: Зведення: Ця робота присвячена питанням розробки містобудівної документації для сіл та селищ і містить короткий аналіз як чинного українського законодавства, так і причин, що спонукають сільські та селищні ради до розробки містобудівної документації. В роботі також дається короткий коментар щодо позитивних та негативних впливів містобудівної документації на розвиток громад, або її відсутності. Особливістю цього видання є також те, що у ньому аналіз різних підходів щодо розробки містобудівної документації для сільських населених пунктів розглядається через призму складної демографічної та економічної ситуації у селах та селищах, можливі підходи до реформи адміністративно-територіального устрою в Україні, а також особливості підготовки проектів містобудівної документації окремо для приміських та віддалених від міст поселень. Розраховано передусім на сільських, селищних голів, депутатів сільрад, активістів громад, а також для всіх небайдужих до майбутнього сільських поселень.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ зберігання основного фонду Доступно 10200814

На обкл. автори не вказані

Ця робота присвячена питанням розробки містобудівної документації для сіл та селищ і містить короткий аналіз як чинного українського законодавства, так і причин, що спонукають сільські та селищні ради до розробки містобудівної документації. В роботі також дається короткий коментар щодо позитивних та негативних впливів містобудівної документації на розвиток громад, або її відсутності. Особливістю цього видання є також те, що у ньому аналіз різних підходів щодо розробки містобудівної документації для сільських населених пунктів розглядається через призму складної демографічної та економічної ситуації у селах та селищах, можливі підходи до реформи адміністративно-територіального устрою в Україні, а також особливості підготовки проектів містобудівної документації окремо для приміських та віддалених від міст поселень. Розраховано передусім на сільських, селищних голів, депутатів сільрад, активістів громад, а також для всіх небайдужих до майбутнього сільських поселень.