Проблеми та перспективи входження України в європейський інтелектуальний простір: освітні аспекти збірник науково-експертних матеріалів ред. Н. В. Грицяк

Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: К. Національний ін-т стратегічних досліджень 2009Опис: 128 сТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
ISBN:
  • 9665541803
Інша класифікація:
  • 66.4(4)60
  • 74.00(4УКР)
Електронне місцезнаходження та доступ: Зведення: Збірник містить наукові доповіді та експертні оцінки, виголошені на Круглому столі «Проблеми та перспективи входження України в європейський інтелектуальний простір: освітні аспекти», котрий був проведений у Національному інституті стратегічних досліджень. На Круглому столі були обговорені освітні аспекти інтеграції українського та європейського інтелектуальних просторів. Зокрема, обговорювалися можливості і перспективи модернізації освітньої системи України в аспекті оцінювання знань, інтеграції вищої освіти і наукових досліджень, оптимізації мережі ВНЗ України. Для працівників державного управління, політиків, науковців, викладачів вищих навчальних закладів, представників інтелектуальних кіл громадянського суспільства.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ зберігання основного фонду Доступно 10184716
Книга, брошура Відділ обслуговування користувачів (читальний зал) Акт списання

Збірник містить наукові доповіді та експертні оцінки, виголошені на Круглому столі «Проблеми та перспективи входження України в європейський інтелектуальний простір: освітні аспекти», котрий був проведений у Національному інституті стратегічних досліджень. На Круглому столі були обговорені освітні аспекти інтеграції українського та європейського інтелектуальних просторів. Зокрема, обговорювалися можливості і перспективи модернізації освітньої системи України в аспекті оцінювання знань, інтеграції вищої освіти і наукових досліджень, оптимізації мережі ВНЗ України. Для працівників державного управління, політиків, науковців, викладачів вищих навчальних закладів, представників інтелектуальних кіл громадянського суспільства.