Управління потенціалом підприємства Навчальний посібник для студентів вузів В. І. Хомяков, І. В. Бакум

За: Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: К. Кондор 2009Опис: 400 сТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
ISBN:
  • 9789663511740
Інша класифікація:
  • 65.9(4УКР)29-21я73
Електронне місцезнаходження та доступ: Зведення: Висвітлено теоретичні та практичні аспекти управління потенціалом підприємства в сучасних умовах господарювання. Узагальнено та розширено поняття потенціалу підприємства, розглянуто особливості його формування в умовах "нової" економіки. Детально проаналізовані методи визначення конкурентоспроможності підприємства та продукції, основні шляхи забезпечення конкурентних переваг, процес керування управлінськими реакціями на несподівані зміни, положення про індивідуальний, системний та груповий опір, процес контролінгу. Наведено рекомендації щодо управління конкурентоспроможністю промислового комплексу, визначено джерела фінансування його саморозвитку на середньострокову перспективу. Подано методики визначення показника конкурентоспроможності промислового комплексу та розміру інвестиційних ресурсів, залучених внаслідок зменшення потреби в паливно-енергетичних ресурсах.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ абонемента Доступно
Книга, брошура Відділ документів технічних та природничих наук (читальний зал) Доступно 10098994
Книга, брошура Відділ документів технічних та природничих наук (читальний зал) Доступно 10139771
Книга, брошура Відділ зберігання основного фонду Доступно 10185899

Висвітлено теоретичні та практичні аспекти управління потенціалом підприємства в сучасних умовах господарювання. Узагальнено та розширено поняття потенціалу підприємства, розглянуто особливості його формування в умовах "нової" економіки. Детально проаналізовані методи визначення конкурентоспроможності підприємства та продукції, основні шляхи забезпечення конкурентних переваг, процес керування управлінськими реакціями на несподівані зміни, положення про індивідуальний, системний та груповий опір, процес контролінгу. Наведено рекомендації щодо управління конкурентоспроможністю промислового комплексу, визначено джерела фінансування його саморозвитку на середньострокову перспективу. Подано методики визначення показника конкурентоспроможності промислового комплексу та розміру інвестиційних ресурсів, залучених внаслідок зменшення потреби в паливно-енергетичних ресурсах.