Україна у смислових війнах постмодерну: трансформація української національної ідентичності в умовах глобалізації монографія Н. Пелагеша

За: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: К. Національний ін-т стратегічних досліджень 2008Опис: 287 сТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
ISBN:
  • 9665541242
Жанр/форма: Інша класифікація:
  • 60.556.326
Електронне місцезнаходження та доступ: Зведення: У книзі аналізується сучасний етап трансформації української національної ідентичності, що відбувається під впливом процесів глобалізації та регіоналізації. Об'єктом аналізу є наднаціональні європейська та панросійська ідентичності, що формуються в ЄС і СНД та впливають на українську національну ідентичність. Чи не найбільше уваги приділено проблемам формування європейської ідентичності та аналізу політик ідентичності ЄС: політиці громадянства, освітній, культурній, інформаційній, мовній, спортивній тощо. Показано, що політика ідентичності у СНД здійснюється за прикладом політик ідентичності в Європейському Союзі. Обґрунтовано необхідність європеїзації українського соціокультурного простору. Для науковців, політиків, аспірантів, студентів.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ зберігання основного фонду Доступно 10178737
Книга, брошура Відділ обслуговування користувачів (читальний зал) Доступно

У книзі аналізується сучасний етап трансформації української національної ідентичності, що відбувається під впливом процесів глобалізації та регіоналізації. Об'єктом аналізу є наднаціональні європейська та панросійська ідентичності, що формуються в ЄС і СНД та впливають на українську національну ідентичність. Чи не найбільше уваги приділено проблемам формування європейської ідентичності та аналізу політик ідентичності ЄС: політиці громадянства, освітній, культурній, інформаційній, мовній, спортивній тощо. Показано, що політика ідентичності у СНД здійснюється за прикладом політик ідентичності в Європейському Союзі. Обґрунтовано необхідність європеїзації українського соціокультурного простору. Для науковців, політиків, аспірантів, студентів.