Становлення і розвиток етнодизайну: український та європейський досвід: збірник наукових праць : матеріали I Міжнародної науково-практичної конференції, м. Полтава, 28-30 жовт./ Національна академія педагогічних наук України, Ін-т інноваційних технологій і змісту освіти МОНМС України, Полтавський національний педагогічний ун-т ім. В. Г. Короленка, Ін-т реклами. Кн. 1

Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Полтава: Полтавський літератор 2012Опис: 423 сТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
Тематика(и): Інша класифікація:
  • 30.182Кр
  • 85.12Кр
Зведення: Нині актуальність звернення до проблем національної самоідентифікації обумовлюється розвитком суспільства, його реакцією на зміни у економічній, політичній, демографічній ситуації. У цьому сенсі і дизайн, як одна з форм опанування людством навколишнього середовища, не стоїть осторонь від розв'язання сучасних соціальних проблем. Зміни у сприйнятті, осмисленні та впровадженні національних надбань та регіональних особливостей до проектної практики XX століття призводять до виокремлення різних підходів до освоєння національної спадщини у творчій діяльності українських та зарубіжних дизайнерів. Єтнодизайнерський підхід ставить перед дизайнерами в якості першочергових завдань пошук національного стилю та форми, гуманного ставлення до навколишнього середовища. Це вимагає формування відповідних підходів до культури споживання та побудови її нової структури, що орієнтована на органічний спосіб життя, гармонізацію відносин людини з довкіллям. Без сумніву, багатогранні напрацювання учасників і Міжнародної конференції з етнодизайну сприятимуть розв'язанню цих завдань.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ зберігання основного фонду Доступно

Нині актуальність звернення до проблем національної самоідентифікації обумовлюється розвитком суспільства, його реакцією на зміни у економічній, політичній, демографічній ситуації. У цьому сенсі і дизайн, як одна з форм опанування людством навколишнього середовища, не стоїть осторонь від розв'язання сучасних соціальних проблем. Зміни у сприйнятті, осмисленні та впровадженні національних надбань та регіональних особливостей до проектної практики XX століття призводять до виокремлення різних підходів до освоєння національної спадщини у творчій діяльності українських та зарубіжних дизайнерів. Єтнодизайнерський підхід ставить перед дизайнерами в якості першочергових завдань пошук національного стилю та форми, гуманного ставлення до навколишнього середовища. Це вимагає формування відповідних підходів до культури споживання та побудови її нової структури, що орієнтована на органічний спосіб життя, гармонізацію відносин людини з довкіллям. Без сумніву, багатогранні напрацювання учасників і Міжнародної конференції з етнодизайну сприятимуть розв'язанню цих завдань.