Формування та розвиток трудового потенціалу регіону монографія І. Б. Чичкало-Кондрацька, О. П. Ольшанська

За: Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Мова: українська Публікація: Полтава ПНТУ ім. Ю. Кондратюка 2011Опис: 287 сТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
ISBN:
  • 9789666160877
Тематика(и): Інша класифікація:
  • 65.9(4УКР)-640Кр
Зведення: У монографії досліджено процеси формування і розвитку трудового та інтелектуального потенціалу регіону в сучасних умовах. Розглянуто зміст оновлених категорій «трудовий капітал регіону», «трудовий потенціал регіону», «інтелектуальний капітал регіону», «інтелектуальний потенціал регіону»; визначено їх місце у системі соціально-економічних категорій. Схарактеризовано особливості державної та регіональної політики у сфері управління трудовими й інтелектуальними ресурсами регіону. Запропоновано методичні підходи до аналізу та оцінювання трудового потенціалу регіону, визначено шляхи підвищення ефективності його використання на основі вивчення роботи регіональних центрів зайнятості, обгрунтовано пріоритетні напрями й організаційно-економічні заходи з удосконалення процесів формування та розвитку трудового потенціалу. Особливу увагу приділено проблемам і перспективам розвитку інтелектуального потенціалу регіону в умовах формування у світі постінформаційного суспільства.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ зберігання основного фонду Доступно

У монографії досліджено процеси формування і розвитку трудового та інтелектуального потенціалу регіону в сучасних умовах. Розглянуто зміст оновлених категорій «трудовий капітал регіону», «трудовий потенціал регіону», «інтелектуальний капітал регіону», «інтелектуальний потенціал регіону»; визначено їх місце у системі соціально-економічних категорій. Схарактеризовано особливості державної та регіональної політики у сфері управління трудовими й інтелектуальними ресурсами регіону. Запропоновано методичні підходи до аналізу та оцінювання трудового потенціалу регіону, визначено шляхи підвищення ефективності його використання на основі вивчення роботи регіональних центрів зайнятості, обгрунтовано пріоритетні напрями й організаційно-економічні заходи з удосконалення процесів формування та розвитку трудового потенціалу. Особливу увагу приділено проблемам і перспективам розвитку інтелектуального потенціалу регіону в умовах формування у світі постінформаційного суспільства.