Українська вишивка/ Кисіль, Григорій Олексійович;Г. О. Кисіль. Вип. 2, Портрети видатних людей Полтавщини

За: Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: російська Мова: українська Публікація: Полтава: Дивосвіт 2007Опис: 42 с.: ілТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
Тематика(и): Інша класифікація:
  • 85.126.9(4=УКР)Кр
Зведення: З метою відродження і подальшого розвитку прадавнього народного мистецтва вишивки, виховання молоді на національно-культурних традиціях рідного краю та як відгук на численні прохання вишивальниць із багатьох регіонів України Григорій Кисіль і пропонує свій другий альбом "Українська вишивка. Портрети видатних людей Полтавщини". Крім 18 портретів, у своєму альбомі автор подає біля 20 орнаментів полтавської вишивки — узори з давніх рушників та сорочок, значну частину яких зібрано з "бабусиних скринь" Гадяцького району. Важливо відмітити, що багато орнаментів, поданих в альбомі, пан Кисіль створив самостійно, та кожен із них має міцне підґрунтя — народне мистецтво. В альбомі подано розробки-схеми трьох ікон — Ісуса Христа, Пресвятої Богородиці та Миколая Чудотворця. Це своєрідні обереги цього видання. До речі, образ Миколая Чудотворця за схемою Григорія Олексійовича вишила його дружина Анізія Михайлівна, і родина Кисілів у 1998 році подарувала цю роботу Свято-Успенському собору міста Гадяч. Ця вишита ікона вважається сьогодні чудотворною: на кожному склі, покладеному на неї, з'являється відбиток образу святого Миколая. Альбом Григорія Кисіля "Українська вишивка. Портрети видатних людей Полтавщини" сприятиме відродженню духовності та національно-культурних традицій нашого народу. Він прислужиться учням шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів; студентам вищих навчальних закладів освіти, культури і мистецтва; всім, хто кохається у вишивці та шанує народне мистецтво.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ абонемента Доступно
Книга, брошура Відділ зберігання основного фонду Доступно
Книга, брошура Відділ зберігання основного фонду Доступно
Книга, брошура Відділ краєзнавства (читальний зал) Доступно 10085418
Книга, брошура Відділ краєзнавства (читальний зал) Доступно 10085417
Книга, брошура Відділ краєзнавства (читальний зал) Доступно 10085419
Книга, брошура Відділ мистецтв (читальний зал) Доступно
Книга, брошура Відділ мистецтв (читальний зал) Доступно 10222579
Книга, брошура Відділ мистецтв (читальний зал) Доступно
Книга, брошура Відділ мистецтв (читальний зал) Доступно
Книга, брошура Відділ мистецтв (читальний зал) Доступно

З метою відродження і подальшого розвитку прадавнього народного мистецтва вишивки, виховання молоді на національно-культурних традиціях рідного краю та як відгук на численні прохання вишивальниць із багатьох регіонів України Григорій Кисіль і пропонує свій другий альбом "Українська вишивка. Портрети видатних людей Полтавщини". Крім 18 портретів, у своєму альбомі автор подає біля 20 орнаментів полтавської вишивки — узори з давніх рушників та сорочок, значну частину яких зібрано з "бабусиних скринь" Гадяцького району. Важливо відмітити, що багато орнаментів, поданих в альбомі, пан Кисіль створив самостійно, та кожен із них має міцне підґрунтя — народне мистецтво. В альбомі подано розробки-схеми трьох ікон — Ісуса Христа, Пресвятої Богородиці та Миколая Чудотворця. Це своєрідні обереги цього видання. До речі, образ Миколая Чудотворця за схемою Григорія Олексійовича вишила його дружина Анізія Михайлівна, і родина Кисілів у 1998 році подарувала цю роботу Свято-Успенському собору міста Гадяч. Ця вишита ікона вважається сьогодні чудотворною: на кожному склі, покладеному на неї, з'являється відбиток образу святого Миколая. Альбом Григорія Кисіля "Українська вишивка. Портрети видатних людей Полтавщини" сприятиме відродженню духовності та національно-культурних традицій нашого народу. Він прислужиться учням шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів; студентам вищих навчальних закладів освіти, культури і мистецтва; всім, хто кохається у вишивці та шанує народне мистецтво.