Розмова з Володимиром Вернадським "через роки, через віки..." авт.-уклад. Н. М. Буцька

Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Полтава Рік 2014Опис: 182 сТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
ISBN:
  • 9789668270352
Тематика(и): Інша класифікація:
  • 20гКр
Зведення: «Розмова з Володимиром Вернадським «через роки, через віки...» — це діалог з ним, а діалог -— це, як відомо, порозуміння. Володимир Іванович Вернадський все своє свідоме життя вів щоденники, що, як кажуть, література «в стіл», не для друку, не для цензури, без намагання сказати чи написати на догоду влади і з розрахунком на цензуру, що існувала і в часи Російської імперії і в радянські часи. Були опрацьовані надруковані вже після розпаду СРСР його щоденники. Саме вони лягли в основу цієї книги. Найперше, що пов'язане з ім'ям цього великого вченого, це його вчення про НООСФЕРУ. Саме там він стверджує, що складовою Ноосфери є мислі людини, вони мають безсмертя і саме вони лягли в основу перебудови Світу в напрямку його духовного вдосконалення. Книга розрахована на широке коло читачів.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Зібрання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ абонемента Видано 04/03/2025 10053115
Книга, брошура Відділ документів технічних та природничих наук (читальний зал) Колекція Байрак Олени Миколаївни, доктора біологічних наук Доступно
Книга, брошура Відділ документів технічних та природничих наук (читальний зал) Доступно 10061559
Книга, брошура Відділ зберігання основного фонду Доступно
Книга, брошура Відділ краєзнавства (читальний зал) Доступно 10052549

«Розмова з Володимиром Вернадським «через роки, через віки...» — це діалог з ним, а діалог -— це, як відомо, порозуміння. Володимир Іванович Вернадський все своє свідоме життя вів щоденники, що, як кажуть, література «в стіл», не для друку, не для цензури, без намагання сказати чи написати на догоду влади і з розрахунком на цензуру, що існувала і в часи Російської імперії і в радянські часи. Були опрацьовані надруковані вже після розпаду СРСР його щоденники. Саме вони лягли в основу цієї книги. Найперше, що пов'язане з ім'ям цього великого вченого, це його вчення про НООСФЕРУ. Саме там він стверджує, що складовою Ноосфери є мислі людини, вони мають безсмертя і саме вони лягли в основу перебудови Світу в напрямку його духовного вдосконалення. Книга розрахована на широке коло читачів.

Укр. та рос. мовами