Філософія прагматизму Н. П. Поліщук

За: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: К. Український центр духовної культури 2012Опис: 400 сТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
ISBN:
  • 9666281074
Інша класифікація:
  • 87.25
Електронне місцезнаходження та доступ: Зведення: Книга "Філософія прагматизму" є першим в Україні цілісним монографічним дослідженням гостро актуальної на теренах соціальних практик теми прагматизму, нових аспектів у практичних можливостях філософії та у гуманітаристиці в цілому. Тема прагматизму розкривається у кількох напрямках. Перший - історико-філософський; другий - критичне висвітлення стереотипного й часто-густо викривленого сприйняття прагматизму; третій - гуманітарна відкритість філософського прагматизму, його взаємозв'язок з гуманітарною культурою в цілому, зокрема літературою; четвертий - соціально-практичний, демократичний потенціал філософського прагматизму, його конкретно-гуманістична спрямованість, можливості впливу на соціальні практики, які орієнтовані на практично солідаристські перспективи людства.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ зберігання основного фонду Доступно 10217064

Книга "Філософія прагматизму" є першим в Україні цілісним монографічним дослідженням гостро актуальної на теренах соціальних практик теми прагматизму, нових аспектів у практичних можливостях філософії та у гуманітаристиці в цілому. Тема прагматизму розкривається у кількох напрямках. Перший - історико-філософський; другий - критичне висвітлення стереотипного й часто-густо викривленого сприйняття прагматизму; третій - гуманітарна відкритість філософського прагматизму, його взаємозв'язок з гуманітарною культурою в цілому, зокрема літературою; четвертий - соціально-практичний, демократичний потенціал філософського прагматизму, його конкретно-гуманістична спрямованість, можливості впливу на соціальні практики, які орієнтовані на практично солідаристські перспективи людства.