Інструментальна музика в українських нотних виданнях 1923-1934 років О. А. Вакульчук

За: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Серія: З історії музичної спадщини УкраїниПублікація: К. НБУ ім. В. І. Вернадського 2011Опис: 218 сТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
ISBN:
  • 9789660263093
Інша класифікація:
  • 85.315-03
Електронне місцезнаходження та доступ: Зведення: У монографії «Інструментальна музика в українських нотних виданнях 1923-1934 років» розглянуто більш як десятирічний період в історії вітчизняної музичної культури у бібліографічному аспекті: з'ясовано, чи відбиває друкована нотна продукція стан тогочасної композиторської творчості, визначено характер впливу історичних обставин на розвиток нотовидавничої діяльності, висвітлено особливості функціонування нотних видань на тлі суспільно-політичної та соціокультурної ситуації. Видання призначене для дослідників української культури, мистецтвознавців, музикознавців, музикантів виконавців, педагогів, істориків, етнографів, фольклористів, бібліографів, бібліотекознавців, працівників музеїв, нотних видавництв.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ зберігання основного фонду Доступно
Книга, брошура Відділ мистецтв (читальний зал) Доступно 10111854

У монографії «Інструментальна музика в українських нотних виданнях 1923-1934 років» розглянуто більш як десятирічний період в історії вітчизняної музичної культури у бібліографічному аспекті: з'ясовано, чи відбиває друкована нотна продукція стан тогочасної композиторської творчості, визначено характер впливу історичних обставин на розвиток нотовидавничої діяльності, висвітлено особливості функціонування нотних видань на тлі суспільно-політичної та соціокультурної ситуації. Видання призначене для дослідників української культури, мистецтвознавців, музикознавців, музикантів виконавців, педагогів, істориків, етнографів, фольклористів, бібліографів, бібліотекознавців, працівників музеїв, нотних видавництв.