Історія України науково-допоміжний бібліографічний покажчик за 2009 рік уклад. Т. Приліпко

Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: К. Вініченко 2011Опис: 644 сТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
ISBN:
  • 9789662622041
Інша класифікація:
  • 91.9:63.3(4УКР)я1
Електронне місцезнаходження та доступ: Зведення: До послуг користувачів презентовано сорок другий випуск бібліографічного покажчика «Історія України» за 2009 рік в АБІС «ІРБІС». Він містить документальний масив з історії України 2009 року, а також бібліографічні описи книг, публікацій 2007-2008 років, які не було включено в попередні випуски покажчиків. Пропоноване видання складається з передмови упорядників, шістнадцяти тематичних розділів, підрозділу авторефератів дисертацій, довідково-пошукового апарату, змісту. Зібраний матеріал надруковано в Україні та за її межами українською і російською мовами. Схема покажчика аналогічна попереднім випускам. У посібнику відображено книги, брошури, статті. Споживачі віднайдуть цікаві новинки наукової, офіційно-документальної, науково-популярної, масово-політичної, навчальної, довідкової, інформаційної, релігійної, документально-художньої літератури та автореферати дисертацій. Бібліографічні записи пронумеровано, загальна кількість їх становить 4729 позицій. Бібліографічний опис здійснено згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1: 2006 «Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис: загальні вимоги та правила складання», слова та словосполучення скорочено згідно з ДСТУ 3582-97 «Скорочення слів в українській мові у бібліографічному описі. Загальні вимоги та правила», ГОСТ 7.12-93 «Система стандартов по информации, библиотечному и издательскому делу. Библиографическая запись. Сокращение слов на русском языке. Общие требования и правила». Корисним для історичних досліджень є матеріал, що міститься в аналітично розписаних продовжуваних, серійних та тематичних виданнях відомчих і регіональних наукових установ, вузів (див. «Список переглянутих і розписаних джерел»). У випадках, коли назва не розкриває змісту публікації, подано стислі довідкові, уточнюючі анотації.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ наукової інформації та бібліографії Доступно

До послуг користувачів презентовано сорок другий випуск бібліографічного покажчика «Історія України» за 2009 рік в АБІС «ІРБІС». Він містить документальний масив з історії України 2009 року, а також бібліографічні описи книг, публікацій 2007-2008 років, які не було включено в попередні випуски покажчиків. Пропоноване видання складається з передмови упорядників, шістнадцяти тематичних розділів, підрозділу авторефератів дисертацій, довідково-пошукового апарату, змісту. Зібраний матеріал надруковано в Україні та за її межами українською і російською мовами. Схема покажчика аналогічна попереднім випускам. У посібнику відображено книги, брошури, статті. Споживачі віднайдуть цікаві новинки наукової, офіційно-документальної, науково-популярної, масово-політичної, навчальної, довідкової, інформаційної, релігійної, документально-художньої літератури та автореферати дисертацій. Бібліографічні записи пронумеровано, загальна кількість їх становить 4729 позицій. Бібліографічний опис здійснено згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1: 2006 «Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис: загальні вимоги та правила складання», слова та словосполучення скорочено згідно з ДСТУ 3582-97 «Скорочення слів в українській мові у бібліографічному описі. Загальні вимоги та правила», ГОСТ 7.12-93 «Система стандартов по информации, библиотечному и издательскому делу. Библиографическая запись. Сокращение слов на русском языке. Общие требования и правила». Корисним для історичних досліджень є матеріал, що міститься в аналітично розписаних продовжуваних, серійних та тематичних виданнях відомчих і регіональних наукових установ, вузів (див. «Список переглянутих і розписаних джерел»). У випадках, коли назва не розкриває змісту публікації, подано стислі довідкові, уточнюючі анотації.