Українська література ХІ-ХVII Iстоліть (Запис № 995821)

МАРК-запис
000 -Лідер
Контрольне поле сталої довжини 12036nam#a22004454u 4500
001 - Контрольний номер
Контрольне поле 995821
005 - Дата та час останнього входження/трансакції
Контрольне поле 20240110013046.0
020 ## - Міжнародний стандартний номер книги (ISBN)
Міжнародний стандартний номер книги ISBN 960-560-120-2
040 ## - Джерело каталогізації
Агенція оригінальної каталогізації ПолтОДБ
Мова каталогізації українська
Домовленості опису PSBO
041 0# - Код мови
Код мови тексту / звукової доріжки чи окремого заголовка українська
080 ## - Індекс Універсальної десяткової класифікації (УДК)
Індекс Універсальної десяткової класифікації (УДК) 82(07)(0.053.5"465*12/*15")
084 ## - Індекс ББК
Індекс ББК / індекс іншої класифікації 83.3(4УКР)
090 ## - Локальний шифр розміщення
Поличний індекс ст 82(07)
Авторський знак К 26
100 1# - Основна авторизована точка доступу – ім'я особи
Ім’я особи Карпіловська, Євгенія Анатоліївна
245 10 - Відомості про назву
Назва Українська література ХІ-ХVII Iстоліть
Решта назви хрестоматія з коментаріями
260 ## - Вихідні дані
Місце публікації, розповсюдження і т. п. Чернівці
Ім’я видавця / назва видавництва, розповсюджувача і т. п. Прут
Дата публікації, розповсюдження і т. п. 1997
300 ## - Фізичний опис
Об’єм 368 с.
500 10 - Загальна примітка
Загальна примітка 5000 пр.
504 ## - Примітка про бібліографію і т. п.
Примітка про бібліографію і т. п. Бібліогр.: с. 358-360
505 0# - Форматована примітка про зміст
Форматована примітка про зміст Слово о Законі і Благодаті; Молитва/ Іларіон. Ізборники Святослава: Слово про почитання книжне; Слово Ксенофонта до своїх синів; О мудрості смиренних; О меду; О дерзості; О жонах злих і добрих. Повість врем'яних літ: Оповідання про благословення апостола Андрія і заснування Києва; Оповідання про загибель князя Ігоря від деревлян і помсту княгині Ольги; Початок князювання Святославового; Оповідання про перемогу над печенігами і заснування Переяслава; оповідання про закладення церкви святої Богородиці в Києві (Десятинної) і церкви Преображення Господнього у Василеві князем Володимиром; Оповідання про облогу Білограда печенігами; Оповідання про перемогу князя Ярослава Мудрого над печенігами, закладення церкви святої Софії, про пошану до книжного навчання і заповіт синам. Повчання Володимира Мономаха. Слово в нову неділю по Пасці/ К. Туровський. Про Йордан/ Д. Паломник. Слово о полку Ігоревім. Слово Данила Заточника, писане до князя свого Ярослава Володимировича/ Данило Заточник. Галицько-Волинський літопис: Легенда про євшан-зілля; Початок князювання Данила Романовича; Калкське побоїще; Похід князів Данила і Василька в поміч Конрадові Мазовецькому; Про змову галицьких бояр після здобуття Данилом Галича 1229 р.; Приїзд князя Данила в Орду до хана Батия; Прихід Батия до Києва, відхід данила у мазовецьку землю, повернення Данила; Битва під Ярославлем на Сяні.
505 0# - Форматована примітка про зміст
Форматована примітка про зміст Прогностична оцінка нинішньго 1483 року/ Ю. Дрогобич. Києво-печерський патерик: Про ченця Прохора, котрий молитвою з лободи робив хліб, а з попелу сіль. Дунаю, Дунаю, чему смутен течеш?. Про прихід зими; до кни жечки/ Павло Русин. Хто йдеш мимо, стань годину/ І. Маркович Журавницький. Книга Київськог підкоморського суду: Справа його милості князя Кирика Ружинського з його милістю Матвієм Немиричем; Справа панів Корчевських з Бражинськими. Духовне завіщання/ В. Загоровський. Статути братських шкіл: Порядок шкільний 1586 року; Порядок шкільний 1624 року. Епіграма на граматику; Типограф младенцям/ Л. Зизаній-Тустановський. Дума українна; До Подільського краю син його промовляє/ А. Чагровський. Хронологія; На герби ясновельможного пана, пана Теодора Скумина, воєводи новгородського/ А. Римша. Книжка/ І. Вишенський. Роксоланія/ С. Ф. Кленович. Пересторога. Візерунок чеснот превелебного у Бозі милостивого пана отця Єлисея Плетенецького, архімандрита Київського монастиря Печерського; Фундування друкарні; На заздрість, саму для себе шкідливу/ О. Митура та Г. Дорофієвич.
-- Про час; До того, хто доброго сумління; На старожитний клейнот ясносвітних та вельможних князів Острозьких/ Даміан Наливайко. Тренос, або Лямент єдиної вселенської апостольської східної церкви/ М. Смотрицький. Вам світ багато і щедро обіцяє/ Віталій. Продав кота в мішку/ Я. Гаватович (Гават). Вірші на жалісний погреб шляхетного лицаря Петра Конашевича-Сагайдачного/ К. Сакович. Заповіт гетьмана Петра Конашевича--Сагайдачного. Перло многоцінне/ К. Транквіліон- Ставровецький. Гелікон/ С. Почаський. Документи генеральної військової анцелярії Війська запорізького. Наука, або Спосіб зложення казання// І. Галятовський. Густинський літопис. Спитали якось Евкліда-філософа; Спитали якось Платона-філософа; Засліплює людину злість; Пише один з істориків; Пише Плутарх; Демосфен-філософ/ А. Радивиловський. Читачу ласкавий, пильно зваж сі справи; Лисому мудрецеві; Про час для всього - доброго і злого; Автор жалкує і апелює; Мудрий простому не в смак, ганить мудрого простак; Ледащому і болящому; Світ стрясають грози на людськії сльози/ Л. Баранович. Вірш нищенський, хороший і смішний; Вірш другий нищенський/ П. Попович-Гученський.
505 0# - Форматована примітка про зміст
Форматована примітка про зміст Бурлескна література: Ох вже і я, пан Івах; Був собі Грицько родом з Коломиї. Скарга дидаскала; Лікарство на болящіх немощію п'янства, іли Бахуса новоізобрітенноє; Доказательства Хама Данилея Кукси потомственні; Теща. Лучилось якось старцю; Один з братів, бувало; Камбиза; Колись один премудрий; Коли вода в краплині; Епіграми/ І. Максимович. Літопис Самовидця. Літопис/ С. Величко. Літопис гадяцького полковника Григорія Грабянки. Анонімні вірші: Ах, Українонько, бідна годинонька тепер твоя; Смутна на серце хвиля наступає; Бувало лиха много на світі; Серед поля широкого церковка стояла. Листи Івана Мазепи до Мотрі Кочубеївни; Дума; Ой горе, горе чайці-небозі/ І. Мазепа. Епіграми/ І. Величковський. Їхав козак за Дунай/ С. Климів. Мінливість світу не зрозуміти; Піють півні; Порада; Покірна жінка; Змовини старого з молодою; Диспут убогого з паном/ Д. Братковський. Про жіночу природу, коли дочка в батька обличчям вдається; Високі люди, вважай, нездорові; На серце не треба лягать, чоловіче/ Онуфрій. Розум в житті головне; Ласкаве слово до доброзичливого читача; Властотворний образ чоловіколюбія Божия/ М. Довгалевський. Щирим серцем я любив; Смутно на серці, хвиля наступає/ З. Дзюбаревич. Розмова Великоросії з Малоросією/ С. Дівович.
505 0# - Форматована примітка про зміст
Форматована примітка про зміст Акровірші. О друзях зичливих; Про урядових людей, які слухають ябедників; Про зайців; Про гончарів - слово віршове похвальне; Про лікарів і про цируликів; Приповісті посполиті/ К. З. Трясця. Похвала Дніпрові; Про папський вирок Галілеєві; Байка про сільську та міську мишу; Епіграма на кравця; Також двовірші - поради-перестороги тому, хто згубне кохання собі запрошує; Польський кант/ Ф. Прокопович. Митрополита Рязанського та Муромського слізне з книгами прощання/ С. Яворський. Воскресіння мертвих/ Г. Кониський. Свій смисл усяка голова трима; Ой, пташино жовтобока; Дука, мандруючи, співає пісню; Всякому місту - звичай і права; Уривки з листів Г. С. Сковороди до М. І. Ковалинського/ Г. Сковорода. Епіграма на викладача фізики Мартіна Варгу, коли він гудив вино і тих, хто п'є; Епіграма на базіку, що мав убогі знання; Епіграма на хвалька і людину сумнівного авторитету; Про вроду шановної панни Агнеси Візер; На Агнесин портрет задивляючись/ В. Довгович
521 0# - Примітка про цільове призначення
Примітка про цільове призначення 12-15 р.
546 ## - Примітка про мову
Примітка про мову укр.
650 14 - Додаткова предметна точка доступу – тематичний термін
Основна рубрика ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВО
Хронологічний підрозділ 11-18 СТ.
650 14 - Додаткова предметна точка доступу – тематичний термін
Основна рубрика УКРАЇНА
650 14 - Додаткова предметна точка доступу – тематичний термін
Основна рубрика УКРАЇНЦІ
Загальний підрозділ ЛІТЕРАТУРА
650 14 - Додаткова предметна точка доступу – тематичний термін
Основна рубрика ІСТОРІЯ
653 1# - Ключові слова
Ключові слова ПРИВАТНІ ЛИСТИ
653 1# - Ключові слова
Ключові слова КОМЕНТАРІ ДО ТВОРІВ
653 1# - Ключові слова
Ключові слова ДОКУМЕНТИ ГЕТЬМАНЩИНИ
655 04 - Термін індексування — жанр/форма
Жанр/форма ЛІТЕРАТУРА
Типове ділення ОПОВІДАННЯ
-- ЛІТОПИСИ
-- ЕПІГРАМИ
-- ОПОВІДІ
-- ВІРШІ
Основне ділення ХРЕСТОМАТІЇ
655 04 - Термін індексування — жанр/форма
Жанр/форма НАУКОВО-ПОПУЛЯРНА ЛІТЕРАТУРА
Типове ділення НАРИСИ
700 1# - Додаткова точка доступу – ім’я особи
Ім’я особи Тарновецька, Людмила Олександрівна
901 ## - Тип документа
Тип документа m
902 ## -
-- оп2
942 ## - Додаткові дані (Коха)
Тип одиниці (рівень запису) Книга, брошура
Код системи класифікації для розстановки фонду Універсальна десяткова класифікація (УДК)
999 ## -
-- 995821
-- 995821
Фонди
Статус вилучення Статус втрати/відсутності Стан пошкодження Тип обігу (не для випожичання) Джерельне місце зберігання примірника (домашній підрозділ) Місце тимчасового зберігання чи видачі (підрозділ зберігання) Дата надходження Вартість, звичайна закупівельна ціна Інвентарний номер Видач загалом Повний (примірниковий) шифр збереження Штрих-код Дата, коли останній раз бачено примірник Дата, для якої чинна ціна заміни Тип одиниці (рівень примірника)
        Відділ дитячого простору (сектор читального залу) Відділ дитячого простору (сектор читального залу) 15/10/2012 12.00 д-421042   ст 82(07) К 26 10015368 01/01/2024 01/01/2024 Книга, брошура