Епідемія у наукометричному вимірі: частина третя. Особливості пандемії COVID-19 в Україні А. Кубко

За: Вид матеріалу: Стаття, складова частинаСтаття, складова частинаМова: українська Тип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
Електронне місцезнаходження та доступ: У: Бібліотечний вісник. - 2021. - № 2. - С. 42-50Зведення: У статті проаналізовані результати оригінального дослідження публікаційної активності лідируючих, за індексом Ґірша, українських вчених з кожної із задіяних (за даними західних публікацій) у стримуванні епідемії галузей медичної науки, що було проведене з метою аналізу особливостей стресової академічної реакції медичної галузі України. Виокремлено вітчизняні наукометричні і бібліометричні тренди стресової академічної відповіді та можливі причини невідповідності їх існуючим світовим тенденціям. В якості бази даних використовувалася «Бібліометрика української науки» – національний сегмент Google Scholar, період охоплення – 01.2020–11.2020, плюс окреме вибіркове дослідження публікаційної активності перших 100, за індексом Ґірша, вчених-медиків станом на 23.11.2020.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Нумерування/хронологія Стан Примітки Очікується на дату Штрих-код
Журнал Відділ мистецтв (читальний зал) 2021. - No 3 Доступно АНТ 10091944

Режим доступу: http://bv.nbuv.gov.ua/doc/bv_2021_2_6 (дата звернення: 08.07.2021). - Назва з екрана.

У статті проаналізовані результати оригінального дослідження публікаційної активності лідируючих, за індексом Ґірша, українських вчених з кожної із задіяних (за даними західних публікацій) у стримуванні епідемії галузей медичної науки, що було проведене з метою аналізу особливостей стресової академічної реакції медичної галузі України. Виокремлено вітчизняні наукометричні і бібліометричні тренди стресової академічної відповіді та можливі причини невідповідності їх існуючим світовим тенденціям. В якості бази даних використовувалася «Бібліометрика української науки» – національний сегмент Google Scholar, період охоплення – 01.2020–11.2020, плюс окреме вибіркове дослідження публікаційної активності перших 100, за індексом Ґірша, вчених-медиків станом на 23.11.2020.