Наукометричний вимір епідемії. Частина перша. Cвітові тренди "доковідних" часів А. Кубко

За: Вид матеріалу: Стаття, складова частинаСтаття, складова частинаМова: українська Тип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
Електронне місцезнаходження та доступ: У: Бібліотечний вісник. - 2020. - № 6. - С. 15-19Зведення: У статті розглянуто особливості стресового впливу епідемій останніх двох десятиріч (вірусу грипу А H1N1, лихоманок Зіка, Ебола, а також коронавірусних хвороб SARS і MERS) на бібліометричні, наукометричні показники медичної науки та окремих її галузей; окреслено загальні тенденції, за якими відбувалася реакція медичної спільноти постраждалих регіонів; визначено обмеження, що не дають змоги використовувати їх як узагальнений універсальний патерн академічної реакції на критичні навантаження.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Нумерування/хронологія Стан Примітки Очікується на дату Штрих-код
Журнал Відділ обслуговування користувачів (читальний зал) 2020. - No 12 Доступно ПА2 10104903

Режим доступу: http://bv.nbuv.gov.ua/doc/bv_2020_6_5 (дата звернення: 11.02.2021). - Назва з екрана.

У статті розглянуто особливості стресового впливу епідемій останніх двох десятиріч (вірусу грипу А H1N1, лихоманок Зіка, Ебола, а також коронавірусних хвороб SARS і MERS) на бібліометричні, наукометричні показники медичної науки та окремих її галузей; окреслено загальні тенденції, за якими відбувалася реакція медичної спільноти постраждалих регіонів; визначено обмеження, що не дають змоги використовувати їх як узагальнений універсальний патерн академічної реакції на критичні навантаження.