Абсурдизація як один із проявів сучасних заголовків Л. В. Таран

За: Вид матеріалу: Стаття, складова частинаСтаття, складова частинаМова: українська Тип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
Електронне місцезнаходження та доступ: У: Молодий вчений. - 2018. - № 1. - С. 74-77Зведення: У статті шляхом дослідження структурних, семантичних і типологічних ознак заголовків та заголовкових комплексів новинних матеріалів, опублікованих на веб-сайтах інформаційних агентств «Уніан» та «Укрінформ», визначаються медіаназви, що належать до групи абсурдних. Розглянуто близько 5000 новинних повідомлень за грудень 2017 р. У результаті аналізу встановлено, що 21% заголовків та заголовкових комплексів належать до абсурдних.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Нумерування/хронологія Стан Примітки Очікується на дату Штрих-код
Журнал Відділ документів технічних та природничих наук (читальний зал) 2018. - No 1 Доступно ГБЖ 10165795

Режим доступу: http://molodyvcheny.in.ua/files/journal/2018/1/18.pdf (дата звернення: 16.04.2018). - Назва з екрана

У статті шляхом дослідження структурних, семантичних і типологічних ознак заголовків та заголовкових комплексів новинних матеріалів, опублікованих на веб-сайтах інформаційних агентств «Уніан» та «Укрінформ», визначаються медіаназви, що належать до групи абсурдних. Розглянуто близько 5000 новинних повідомлень за грудень 2017 р. У результаті аналізу встановлено, що 21% заголовків та заголовкових комплексів належать до абсурдних.