Міжнародні стратегії економічного розвитку навчальний посібник для студентів вузів О. Б. Чернега, А. А. Семенов, В. С. Білозубенко

За: Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Львів Магнолія 2006 2009Видання: 2-е вид., оновл. і допОпис: 346 сТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
ISBN:
  • 9789662025484
Інша класифікація:
  • 65.5я73
Електронне місцезнаходження та доступ: Зведення: У навчаліьному посібнику розглянуто питання, пов'язані з особливостями формування і реалізації стратегій розвитку окремих держав, міжнародних організацій і регіональних утворень у сучасних умовах зростання значущості зовнішніх факторів, посилення волатильності економічних процесів, скорочення можливостей національного регулювання і координації економічної діяльності. Розглянуто питання, що стосуються впливу зовнішнього економічного середовища і цивілізаційних факторів економічного розвитку на ефективність і конкурентоспроможність стратегій держав і динаміку їх розвитку. Виявлені основні особливості стратегій держав-лідерів, країн з перехідною економікою і регіональних інтеграційних об'єднань. Розглянуті особливості сучасної системи координації економічної політики та її складових. Навчальний посібник призначено для студентів економічних спеціальностей, викладачів ВНЗ, спеціалістів в галузі міжнародної економіки і зовнішньоекономічної діяльності.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ документів технічних та природничих наук (читальний зал) Доступно 10099011

На обкл. автори не вказані

У навчаліьному посібнику розглянуто питання, пов'язані з особливостями формування і реалізації стратегій розвитку окремих держав, міжнародних організацій і регіональних утворень у сучасних умовах зростання значущості зовнішніх факторів, посилення волатильності економічних процесів, скорочення можливостей національного регулювання і координації економічної діяльності. Розглянуто питання, що стосуються впливу зовнішнього економічного середовища і цивілізаційних факторів економічного розвитку на ефективність і конкурентоспроможність стратегій держав і динаміку їх розвитку. Виявлені основні особливості стратегій держав-лідерів, країн з перехідною економікою і регіональних інтеграційних об'єднань. Розглянуті особливості сучасної системи координації економічної політики та її складових. Навчальний посібник призначено для студентів економічних спеціальностей, викладачів ВНЗ, спеціалістів в галузі міжнародної економіки і зовнішньоекономічної діяльності.