Історія українського друкарства І. Огієнко ; упоряд., авт. передм. М. С. Тимошик; Фундація ім. митрополита Іларіона (Огієнка)

За: Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Серія: Запізніле вороття. Зарубіжні першодрукиПублікація: К. Наша культура і наука 2007Опис: 536 сТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
ISBN:
  • 9667821390
Інша класифікація:
  • 76.116.3(4УКР)
Електронне місцезнаходження та доступ: Зведення: Радянські цензори відносили цю книгу до особливо крамольних і небезпечних передусім тому, що автор аргументовано зруйнував усталені досі наукові стереотипи щодо вторинності, підпорядкованості українського друкарства російському. Чи не вперше в історіографії тут показано, яка руйнівна сила протягом століть методично спрямовувалася з Петербурга й Москви на знищення волі українського друку, придушення української культури, заборону мови багатомільйонного народу. Так само переконливо доведено як українське друковане слово, незважаючи на всілякі утиски, заборони і перепони, пробивалося до народу, будило його думку, піднімало з колін. Для всіх, кому небайдужа ідея національного відродження. Може бути використано як навчальний посібник для студентів спеціальностей "Журналістика" і "Видавнича справа та редагування".
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ абонемента Доступно
Книга, брошура Відділ зберігання основного фонду Доступно 10210192
Книга, брошура Відділ обслуговування користувачів (читальний зал) Доступно

Радянські цензори відносили цю книгу до особливо крамольних і небезпечних передусім тому, що автор аргументовано зруйнував усталені досі наукові стереотипи щодо вторинності, підпорядкованості українського друкарства російському. Чи не вперше в історіографії тут показано, яка руйнівна сила протягом століть методично спрямовувалася з Петербурга й Москви на знищення волі українського друку, придушення української культури, заборону мови багатомільйонного народу. Так само переконливо доведено як українське друковане слово, незважаючи на всілякі утиски, заборони і перепони, пробивалося до народу, будило його думку, піднімало з колін. Для всіх, кому небайдужа ідея національного відродження. Може бути використано як навчальний посібник для студентів спеціальностей "Журналістика" і "Видавнича справа та редагування".