Інноваційна діяльність та венчурний капітал в системній модернізації національної економіки монографія Н. М. Краус, О. М. Шевченко

За: Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Полтава Дивосвіт 2013Опис: 183 сТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
ISBN:
  • 9786176330646
Тематика(и): Інша класифікація:
  • 65.9(4УКР)-55Кр
Зведення: У монографії здійснено обгрунтування інверсійних процесів у науково-освітній структурі інноваційної економіки. Розкрито економічний зміст сутності категорій "інновація", "венчурного капіталу" та "інноваційної діяльності". Розглянуто особливості державного регулювання венчурного фінансування у світі та Україні. Запропоновано організаційно-економічні заходи управління інноваційною діяльністю в системі національної економіки, указані критерії безпечного переходу до "економіки сталого розвитку". Результати та висновки, отримані в монографії, дозволили виявити основні напрями стимулювання "інноваційного прориву" в системній модернізації економіки країни. Видання рекомендовано для науковців, викладачів, аспірантів, студентів економічних навчальних закладів та практиків, які здійснюють керівництво процесами пошуку джерел для інноваційного розвитку країни.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ зберігання основного фонду Доступно
Книга, брошура Відділ краєзнавства (читальний зал) Доступно

У монографії здійснено обгрунтування інверсійних процесів у науково-освітній структурі інноваційної економіки. Розкрито економічний зміст сутності категорій "інновація", "венчурного капіталу" та "інноваційної діяльності". Розглянуто особливості державного регулювання венчурного фінансування у світі та Україні. Запропоновано організаційно-економічні заходи управління інноваційною діяльністю в системі національної економіки, указані критерії безпечного переходу до "економіки сталого розвитку". Результати та висновки, отримані в монографії, дозволили виявити основні напрями стимулювання "інноваційного прориву" в системній модернізації економіки країни. Видання рекомендовано для науковців, викладачів, аспірантів, студентів економічних навчальних закладів та практиків, які здійснюють керівництво процесами пошуку джерел для інноваційного розвитку країни.