У слові - вічність мова творів Т. Г. Шевченка В. М. Русанівський

За: Вид матеріалу: Серіальне виданняСеріальне виданняМова: українська Публікація: К. Наукова думка 2002Опис: 240 сТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
ISBN:
  • 9660000103
Тематика(и): Інша класифікація:
  • 83.3(4=УКР)1-8
  • 81.411.1-3
Електронне місцезнаходження та доступ: Зведення: Якщо ви хочете докладніше довідатись, на якій діалектній базі формувалася поетична мова Т. Шевченка, щоб потім стати основою загальнонаціональної літературної мови, якщо вас цікавить, як з кріпака наш поет піднявся до високоерудованої людини свого часу, якщо вам треба пізнати джерела творчості Кобзаря, прочитайте цю книжку. Заодно ви дістанете відомості про символи, які пронизують творчість Т. Шевченка, про специфіку інших жанрів його літературної (і не тільки!) творчості, про коло творчих особистостей, до якого він належав, про книжки, які він читав. Але головне — ви відчуєте аромат слова і поєднань слів, якими творився неповторний світ його поезії, що стала вічністю. Книжка призначена філологам—науковцям, викладачам, студентам та широкій громадськості.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ зберігання основного фонду Доступно
Книга, брошура Відділ обслуговування користувачів (читальний зал) Доступно 10098412

Якщо ви хочете докладніше довідатись, на якій діалектній базі формувалася поетична мова Т. Шевченка, щоб потім стати основою загальнонаціональної літературної мови, якщо вас цікавить, як з кріпака наш поет піднявся до високоерудованої людини свого часу, якщо вам треба пізнати джерела творчості Кобзаря, прочитайте цю книжку. Заодно ви дістанете відомості про символи, які пронизують творчість Т. Шевченка, про специфіку інших жанрів його літературної (і не тільки!) творчості, про коло творчих особистостей, до якого він належав, про книжки, які він читав. Але головне — ви відчуєте аромат слова і поєднань слів, якими творився неповторний світ його поезії, що стала вічністю. Книжка призначена філологам—науковцям, викладачам, студентам та широкій громадськості.