Сталкери Документальна повість Грінпіс Україна

Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Серіальне виданняСеріальне виданняМова: українська Публікація: К. А. Л. Д. 1996Опис: 52 сТип вмісту:
  • текст
Тип засобу:
  • прямий доступ
Тип носія:
  • аркуш
ISBN:
  • 5770793805
Інша класифікація:
  • 44
  • 31.4
Електронне місцезнаходження та доступ: Зведення: Незабаром виповниться десятиріччя найбільш чорної дати в історії людства. Сьогодні, з відстані часу, який проминув з квітня 1986-го року, стало очевидним те, що викликало суперечки серед фахівців десять років тому, а саме, кількісні та якісні показники масштабів ядерної катастрофи, що сталася на - об'єкті колишнього Радянського Союзу - на Чорнобильській атомній станції. Було б абсолютно аморально стверджувати, що тоді, у квітні 86-го, людство не мало інформації про подію (саме так називають подібні випадки фахівці), але та інформація, що стала надбанням громадськості, скажімо так, була занадто оптимістичною. Чому сталося саме так? Однозначної відповіді на це питання не може існувати, в усякому разі, зараз. Але Чорнобильська катастрофа стала наочним прикладом для всього населення Землі, прикладом ситуації, коли "великі інтереси" великих політиків відкидають на задній план "маленькі інтереси" звичайної людини. І це існує не тільки в тоталітарних, а й у найдемократичніших державних системах.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Книга, брошура Відділ абонемента Акт списання
Книга, брошура Відділ абонемента Акт списання
Книга, брошура Відділ зберігання основного фонду Доступно

Незабаром виповниться десятиріччя найбільш чорної дати в історії людства. Сьогодні, з відстані часу, який проминув з квітня 1986-го року, стало очевидним те, що викликало суперечки серед фахівців десять років тому, а саме, кількісні та якісні показники масштабів ядерної катастрофи, що сталася на - об'єкті колишнього Радянського Союзу - на Чорнобильській атомній станції. Було б абсолютно аморально стверджувати, що тоді, у квітні 86-го, людство не мало інформації про подію (саме так називають подібні випадки фахівці), але та інформація, що стала надбанням громадськості, скажімо так, була занадто оптимістичною. Чому сталося саме так? Однозначної відповіді на це питання не може існувати, в усякому разі, зараз. Але Чорнобильська катастрофа стала наочним прикладом для всього населення Землі, прикладом ситуації, коли "великі інтереси" великих політиків відкидають на задній план "маленькі інтереси" звичайної людини. І це існує не тільки в тоталітарних, а й у найдемократичніших державних системах.